masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ARGEM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta; danışmanlık, eğitim ve teknik servis desteği ile birçok anahtar teslimi projeye Projelerimizi, müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda geliştirmekte; web sitesi tasarımından, saha mobil çözümlerine, B2B ve banka entegrasyonlarından, server, network ve altyapı hizmetlerine, yönetim karar destek raporlarından, yönetim ve operasyon danışmanlığına kadar geniş bir hizmet yelpazesinde planlamakta ve hayata geçirmekteyiz.

Ürünlerimiz ile ilgili ya da ürünlerimizin dışında ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda aşağıdaki iletişim formundan ve telefon numaralarımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz size en uygun bilgiyi ve çözümü mümkün olan en hızlı şekilde ulaştıracaklardır.

Argem Teknoloji, işletmenizi yerinde analiz ederek, ihtiyaçlarınızı tespit eder ve sizin için “en uygun” çözümü, “en uygun” fiyatı sunar. Müşterileri ile uzun yıllar süren birlikteliğinin temelinde, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da aynı hassasiyeti göstermesi yatar.

NEDEN ARGEM TEKNOLOJİ?
Argem Teknoloji, işletmenizi yerinde analiz ederek, ihtiyaçlarınızı tespit eder ve sizin için “en uygun” çözümü, “en uygun” fiyatı sunar.Müşterileri ile uzun yıllar süren birlikteliğinin temelinde, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da aynı hassasiyeti göstermesi yatar.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Seyitnizam Mahallesi Şehit Er Erkan Alyanak Sokak No: 56 Fazlıoğlu İş Hanı Kat:3, 34006 Zeytinburnu/İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı