masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

ZONTAŞ TAŞIMACILIK

ZONTAŞ TAŞIMACILIK

ZONTAŞ TAŞIMACILIK

https://www.zontas.net/

0212 679 27 69-70-71


30 yıldır sizlere hep yakındık. Zantaş Taşımacılık A.Ş. değişen ekonomik şartlar ve sektörel yapı nedeniyle bölgede 30 yılı aşkın süredir taşımacılık hizmeti veren Karaelmas, Yeni Zonguldak, Batı Karadeniz ve Zonguldak Ambarı firmalarının birleşmesi ile Zonguldak Ambarları A.Ş. adı altında 1986’da İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.

 

Zontaş Taşımacılık A.Ş. halen İstanbul, Ankara ve çevresinden Zonguldak, Devrek, Çaycuma, Ereğli, Bartın ve Karabük başta olmak üzere BatıKaradeniz bölgesine ve yine bu bölgelerden Ankara, İstanbul ve çevrelerine mal ve eşya taşıma faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

 

Zontaş Taşımacılık A.Ş. halen bölgelerimizde faaliyet gösteren fabrika, resmi kurum ve kuruluşlarına ait firmaların tüm esnaf, tüccar ve benzeri küçük işletmelerin İstanbul ve Ankara merkezli olarak tedarik ettiği tüm ticari mal ve eşya ihtiyaçları uzun yıllardır Zontaş Taşımacılık A.Ş. tarafından gerçekleştirilmekte ve Zontaş, bölgesel ticarette en önemli ulaştırma hizmeti tedarikçisi konumunu korumaktadır.

 

Günümüz Nakliyat koşullarında Kurumsal Nakliyat önemi daha da artmakta olup, Zontaş Taşımacılık olarak sizlere nu güveni vermekten mutluluk duyarız.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı