masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Yuda

Yuda

+90 (212) 416 5 416

http://www.yuda.com.tr/iletisim/#

Üstün hizmet kalitesini İstanbul’dan, Türkiye’nin dört bir yanına taşıyan Yuda, 30 yılı aşkın tecrübesiyle, bugün taşıma ve lojistik sektörünün öncü ve lider kuruluşlarından biridir. Yuda sektördeki gücünü; doğrudan yaptığı işlerde, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda göstermiş olduğu titizliğe; doğrudan yapmadığı işlerde de seçmiş olduğu stratejik iş ortaklarını bu felsefe doğrultusunda denetleyip, geliştirebilme yetisine borçludur. Bu felsefenin doğal bir sonucu olarak; biz kendimizi sürekli yenilemekte ve hizmetlerimizi geliştirerek servis zincirimize yeni halkalar eklemekteyiz. Yuda’nın sunmuş olduğu geniş hizmet yelpazesini  Taşıma ve Dağıtım Hizmetleri , Lojistik  Depolama Hizmetleri ile Proje Bazlı Zincir Market Dağıtımı olarak üç ana başlığın altında özetleyebiliriz. Hizmetlerimiz bölümünde alt başlıklarını detaylı bir şekilde görebileceğiniz bu hizmetleri sizlere sunmaktan gurur duyar, tedarik zinciri yönetimi konusunda ihtiyaç duyacağınız her sorunda, çözüm ortağınız olmayı gönülden arzu ederiz.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı