masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

YENİ KISMET KARGO TAŞIMACILIK

YENİ KISMET KARGO TAŞIMACILIK

YENİ KISMET KARGO TAŞIMACILIK

http://www.yenikismetkargo.com/

0850 446 02 02

Karayolu taşımacılığının en önemli avantajı, düşük hacimli ürünlerin kısa ve orta mesafelerde esnek ve hızlı bir şekilde taşınmasına olanak vermesidir. Ek olarak, limanda bekleme süreleri karayolu taşımacılığı tarafından atlanmakta ve ürünler doğrudan depodaki müşterilere ulaştırılabilmektedir

Karayolu taşımacılığı, günümüz taşımacılık sektöründe en çok tercih edilen ulaşım şeklidir. Çünkü daha güvenilir ve diğer taşıma türlerinden daha fazla yük taşıyor.

Fabrikadan ya da bulunduğu noktadan yurtiçi nakliyeye kadar her türlü taşımacılık yapılmaktadır.

Esnek, yükleme ve boşaltma işlemlerinin kolayca yapılabilmesinin sebeplerinden biridir, tarifeli yükler sık sık yapılabilir, kapıdan kapıya servis sağlanabilir, kısa sevkiyat süreleri tercih edilir.

Kötü hava koşullarından, trafikten ve çevresel faktörlerden etkilenme olumsuzdur.

Bu amaçla;

Yeni Kısmet Kargo Taşımacılık temel amacı; taşımacılık alanında, yurtiçi parsiyel nakliye, yurtiçi komple nakliye, ekspres servis, proje taşımacılığıyla beraber depolama-gümrükleme ve tedarik zinciri yönetimi alanında kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir.

Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen Yeni Kısmet Kargo Taşımacılık, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunar.

Yeni Kısmet Kargo Taşımacılık hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.

İlk günden itibaren önde gelen lojistik firmalarından biri olma hedefi ve heyecanıyla hizmet anlayışımızı sürdürüyoruz.

Dağıtım alanındaki gücünün yanı sıra Yeni Kısmet Kargo Taşımacılık vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağıdır. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren teknolojik ve donanımlı filoyla çok çalışan, emek harcayan ve bunu başarıya taşıyan komple bir ekipmandır.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı