masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

YENİ BARIŞ TAŞIMACILIK

YENİ BARIŞ TAŞIMACILIK

YENİ BARIŞ TAŞIMACILIK

http://yenibariskargo.com.tr/

0(212) 560 00 68

Barış Kargo Taşımacılık Lojistik Ticaret Limited Şirketi 1982 yilinda Turgut KARAMAN tarafından kurulmuş ve kurulduğu tarihten bu yana kargo ve taşımacılıkta güvenilirliği kendisine ilke edinmiş, geçen zaman içerisinde oluşan kurumsallaşmış deneyimli kadrosu ile titiz ve planlı çalışmaları sonucunda kargo ve taşımacılık sektörüne yeni bir boyut katmıştır.
Barış Kargo Taş. Loj. Tic. Ltd. Şti. Hizmet sektöründe İstanbul ve Ankara' daki şubeleri ile aynı bina içinde çalışıyormuşçasına irtibat halindedir. Sürekli ve kesintisiz hizmetin yanında müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan firmamız, büyüyen müşteri portföyü ve hizmet kalitesiyle sektördeki yerinde bulunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı