masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

ÜSTÜNDAĞ NAKLİYAT

ÜSTÜNDAĞ NAKLİYAT

ÜSTÜNDAĞ NAKLİYAT

http://www.ustundagnakliyat.com/

Telefon : (454) - 216 17 51
Fax : (454) - 216 23 21

Üstündağ Nakliyat, dönemin şartları ve tüm olumsuzluklara rağmen 1967 yılında kurularak ve her yıl üzerine koyarak bugünlere gelmiştir.Firmamız nakliye ve taşımacılık sektörünün bir dalı olan evden eve büro taşımacılığıda bünyesine katarak, yıllardır hizmet vermektedir.

Geçmiş yılların bize vermiş olduğu tecrübeyi, uzamn personel kadrosu ile birleştirerek, her gün dünden daha iyisini yapmak ve en kaliteli hizmeti vermek şartıyla işimizi bir görev bilmekteyiz.

Büyüklerimizden ve bu mesleğe emek verip, kıymet verenlerden bayrağı teslim alarak, işimize saygı ve sevgiyle yaklaşıp, müşteri memnuniyetini ilke edinerek her gün yeni bir başarı yakalamak gayesi ile hizmetimize devam etmekteyiz.

Üstündağ Nakliyat bünyesinde çalıştırdığı mobilyacı, tesisatcı, elektrik işçiliği hizmeti vereni sigortalı personelleri ve karayolu ulaştırma bakanlığının uygunluk belgesi adı altında k3 ve k1 yetki belgelerinide bulundurarak devlet işine ve müşteriye saygı prensibi ile hizmetini sürdürmeye devam edecektir.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı