masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

ULUÇINAR NAKLİYAT

ULUÇINAR NAKLİYAT

ULUÇINAR NAKLİYAT

http://www.ulucinarnakliyat.com/

(0326) 626 20 60 - 70

Uluçınar Nakliyat 1994 yılında Hatay ile istanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, arasında toptan ve parsiyel taşımacılığı ayrıca depolama ve dağıtım hizmetleri amacıyla kurulmuştur .Firmamız aynı zamanda 5000 m2 açık alanı ile otobüs ve kamyonlar için park yeri , yıkama- yağlama ve depolama hizmetleri vermektedir.Firmamız müşterilerimizin taleplerini karşılayacak sayıda tır , kamyon , kamyonet , forklift , taşıma ekipmanları ve uzman personele sahiptir.

Uluçınar Nakliyat olarak yurtiçi yük taşımalarınızda; yüklerinizin, gönderilen her türlü yük'ün büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşımasına özen gösteriyoruz. Uzun yıllardan bu yana bu mesleğin içinde olmakla birlikte yurt içi yük taşımalarımızda göstermiş olduğumuz özen ve içten samimiyet, işimize verdiğimiz önemin bir göstergesidir.      

Aynı zamanda güçlü referanslarımızla da kalitemizi her defasında ortaya koymaktayız...Uluçınar Nakliyat , yılların verdiği tecrübe ile yurt içi  yük taşımacılığında TÜRKİYE'NİN çalıştığımız kesimlerinde başarılı bir şeklide varlığını kabul ettirmiştir.    

Firmamız bu başarıları sayesinde her zaman tercih edilen firmalar arasında olmaktan büyük bir ONUR duymaktadır...    

Geçmişten gelen tecrübesini müşterileri talepleri doğrultusunda yaptığı yatırımlarla birleştiren Uluçınar nakliyat ,artık çalıştığı firmalar için komple çözümler üreten bir "Lojistik Çözüm Ortağı" konumuna gelmiştir. "Müşteri İlişkileri Yönetimi" ni başarılı bir şekilde yıllardır uygulayan Uluçınar nakliyat, "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ni kendine ilke edinmiştir.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı