masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

TGD LOJİSTK

TGD LOJİSTK

TGD LOJİSTK

www.tgddagitim.com

0212 438 40 41

TGD Lojistik ; 15 yıllık Ambarcılık, Dağıtım, Lojistik konusunda bilgi birikim ve deneyimini 2012 itibarı ile Türkiye Geneli Dağıtım ve Depolama hizmetleri olarak yeni adı ile sürdürmeye devam eden, Türkiye Genelinde her il ve ilçeye sevkiyat yapabilen firmamız sizlere daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız Deneyimli kadrosu ile Depolamadan, paketlemeye, Vip servis hizmetleri sunarak her konuda hizmetini eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde devam ettirmektedir.

- Adres’ten Alım ve Adres’e Teslim ;

     Gönderileriniz belirttiğiniz depo adresinden teslim alınır. Gerekli çıkış işlemleri ve sigorta evrakları düzenlenir. Tarafınızdan teslim alınan gönderileriniz, yol durumu ve teslimat adresine kadar takip edilip varış adresine teslim edilir.

Barkod Sistemi ;
TGD Lojistik tüm gönderilerinizi barkodlayarak teslim alır. Yapılan barkod sonucu il ayırımı ve adet dökümü garanti altına alınır. Bu sistem dahilinde olası hatalar sıfır’a indirilmiş olur.

-    Online Kargo Takibi ;
www.tgdlojistik.com  adresimizden web sitemize giriş yaparak, gönderileriniz İle ilgili tüm detayı güncel olarak takip edebilir ve geçmişte göndermiş olduğunuz tüm gönderilerinizin detay raporunu alabilirsiniz.

Zincir Marketlere ve Hastanelere  Teslimat ;
Tüm Zincir marketler, Devlet Hastaneleri ve Özel hastanelerinçalışma prensiplerine uyum sağlayarak gönderileriniz teslim edilir.

Teslimat Sonrası Bilgi ;
Gönderileriniz teslim edildikten sonra, tarafımıza vermiş olduğunuz e-mail adresine güncel olarak teslimat bilgisi geçilir

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı