masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

TACİRLER NAKLİYAT

TACİRLER NAKLİYAT

TACİRLER NAKLİYAT

http://www.tacirlernakliyat.com.tr/

0212 582 41 40 / 0212 582 41 48 / 0212 679 25 59

Tacirler Nakliyat ve Taahhüt ve Tic. Ltd. Şti. Türkiye standartlarında yürüttüğü Nakliyat hizmet sektöründe Taşımacılıkta üstün hizmet anlayışı ve güven ilkesi ile yerini korumaktadır. Nakliyat sektörü organize bir hizmet yeteneği ister. Bu nedenle nitelikli çalışanlarımıza güçlü araç filolarımızdan hızlı ve güvenli nakliyata kadar sektörün beklentilerini karşılamaya yönelik çalışmalarımız sorunsuz olarak organize ediliyor.
   
   Taşıma alanındaki hizmetimiz kalite farkı ile siz müşterilerimize yansıyacaktır. Bu nedenle "Tacirler Nakliyat" bir çok müşterilerimiz tarafından tercih sebebidir çünkü taşımacılık sektöründe kalite ve güven garantisi devamlılığın garantisidir.

Nakliyat, Ambar, Taşımacılık

 
Vizyon

   Vizyonu, hızlı, güvenli taşıma ve zamanında teslimatları ile müşterilerinin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan lider kuruluş olmaktır.

Misyon

   Her müşterisini is ortağı olarak kabul eden Tacirler Nakliyat surekli gelişmeye dayalı kalite yönetimi anlayışıyla müşterilerine hatasız hizmet sunmayı temel görevi sayar.

Tarihçe

   1972 Yılında Sirkeci Ebussuud caddesinde hizmete başlamıştır. Geçmişten günümüze kalite ve hizmetten ödün vermeden, Sektörünün öncü firmalar arasında yer almaktadır. Tacirler Nakliyat 40 Yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

 

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı