masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

SHL SAHİL NAKLİYAT AMBAR İŞLETMECİLİĞİ LTD.ŞTİ.

SHL SAHİL NAKLİYAT AMBAR İŞLETMECİLİĞİ LTD.ŞTİ.

SHL SAHİL NAKLİYAT AMBAR İŞLETMECİLİĞİ LTD.ŞTİ.

http://shlsahil.com.tr/

0212 671 64 32  0216 394 30 35

Geniş araç filosu ile İstanbul’dan Karadeniz’in tüm şehirlerine ambar işletmeciliği yapan SHL SAHİL nakliyat 21 yıllık geçmişin verdiği tecrübe ve birikimini müşterilerin memnuniyetini sağlamak için teknolojik yatırımlarla sektörde liderlik için yarışıyor.

Neden SHL SAHİL ?

Firmamız koşulşuz şartsız müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Zorlu kış şartlarında bile ürün teslimatının gecikmelerini minimum seviyede tutarak gönderilerinizi belirtilen süre içerisinde teslim ederek ve gücünü kanıtlayarak müşterilere hak ettiği standartlarda lojistik hizmeti sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti
Zamanında Teslimat

Araç Filosu

SHL SAHİL her geçen gün bünyesine yeni araçlar ekleyerek filosunu arttırmaktadır

Araçlar hem zorlu kış şartlarında hem Karadeniz’in keskin virajlı yollarında emniyetli sürüş özellikleri ile taşınan ürünlere minimun düzeyde sarsıntı ile koli ve paketleriniz de deformasyon vermemektedir.

Teknoloji

Günümüz teknolojisini yakından takip eden ve bu teknolojileri kendi sistemine dahil eden yenilikçi bir firmayız. Kargo takip otomasyonu ile gönderilerinizi takip edebilir konumu veya teslimatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

 
  •  

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı