masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

SESLİ NAKLİYAT KARGO

SESLİ NAKLİYAT KARGO

SESLİ NAKLİYAT KARGO

http://www.seslinakliyat.com/

 0212 446 46 41

SESLİ NAKLİYAT Firmamız 2014 yılında kurulmuş olup nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Kısa sürede şirketleşerek çağın gerektirdiği teknolojiyi de yakalayarak aralıksız olarak Karayolu Taşımacılıgı Ve Dağıtım Toplama ev eşyası büro mobilyaları piyano kasa ve değerli eşya nakliyesi yapmaktadır.Firmamız uzman personelleri ve geniş nakliyat araç filosu ile hizmet vermektedir. Yılların bize kattığı tecrübe her gün gelişen ve genişleyen seri iş anlayışı ile eşyalarınızı yeni adresinize dikkatli güvenilir ve hızlı şekilde ulaştırıyoruz.Eşyalarınız öncelikle tecrübeli ekspertizler tarafından incelenip taşınmada ne tür bir aracın kullanılacağı ve gerekecek malzemelerin tespiti yapıldıktan sonra mutabık kalındığı tarih ve saatte nakliyeniz iklim şartlarından etkilenmeksizin profesyonellikle gerçekleştirilir. Taşıma esnasında meydana gelecek hasarlar firmamıza tarafından karşılanmaktadır. Karayolu Taşımacılıgı Ve Dağıtım Toplama Evden eve nakliyat hizmetinde türkiyen’in en iyi hizmet veren firması olduğumuzu gururla söylemekteyiz.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Seyitnizam Mahallesi Şehit Er Erkan Alyanak Sokak No: 56 Fazlıoğlu İş Hanı Kat:3, 34006 Zeytinburnu/İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı