masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

ŞEN KALE NAKLİYAT

ŞEN KALE NAKLİYAT

ŞEN KALE NAKLİYAT

https://www.senkalenakliyat.com/

 

Firmamız yıllardır taşımacılık sektöründe yerini belli etmiş ve bu sektörde marmara bölgesinde vazgeçilmezler arasında yer almayı başarmıştır.

Sitemizde günübirlik seferler link'inde belirttiğimiz gibi, hemen hemen bölgede her noktaya ulaşabilmenin gururunu taşıyoruz.

Kendi araç filomuzu, kendi öz sermayemizle oluşturduk ve kısa zamanda taşınamaz adreslerimizide hizmetinize sunduk.

Fiyatta da çok iddialı olan Şirketimiz taşımacılıkta çağın gerektirdiği sigortalı taşımacılık vs gibi öz nitelikleride bünyesinde barındırmakta.

Kendi alt yapısını kullanan firmamız, taşımacılık ta bir profosyoneldir.Onlarca müşterinin malzemelerini sorunsuz adreslerinden alıp, gidilecek adrese sorunsuz şekilde ve zamanında ulaştırmaktadır. Bu hizmetin doğal olarak olumlu etkileride olmaktadır, bir müşteri diğer bir müşteriyide getirmekte.

Bu dinamik filoya katılmanız maddi ve işlevsel potansiyelinizide olumlu etkileyecektir. Taşımacılıkla ilgili ihtiyaç ve fiyatlandırmalarınızı birebir görüşme halinde talep edildiğinde daha sağlıklı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı