masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

SELÇUK-OVA KARGO

SELÇUK-OVA KARGO

SELÇUK-OVA KARGO

0 (212) 582 44 28

http://www.ovaselcuknakliyat.com/

Selçuk Konya Taşımacılık
Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti

Selçuk Konya Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti; 2017 Yılında Ova Umumi nakliyat ve Selçuk Konya nakliyat ambarlarının birleşmesiyle oluşmuştur. Ova Umumi nakliyat 1958 yılında Sirkeci Ebu Suud Caddesinde Mustafa YAMANER tarafından kurulmuş sonrasında Topkapı Nakliyeciler Sitesinde İstanbul-Konya, İstanbul-Antalya, İstanbul-Kayseri ve İstanbul-Manavgat olarak sevkiyat faaliyetlerine devam etmiştir. Aynı hatlara olan hizmetini Anadolu yakasındaki şubesinden de devam ettirmiştir.

Selçuk Konya Nakliyat ambarı ise, Mustafa KOÇAK tarafından 1956 senesinde Sirekeci Ebu Suud caddesinde kurulmuştur. Faaliyetlerine Topkapı Nakliyeciler Sitesinde İstanbul-Konya olarak uzun yıllar devam etmiştir. Selçuk Ecza Deposunun Konya hattında tek taşıyıcı rolünü uzun yıllar üstlenmesi, firmanın yükselen ivmesine büyük katkı sağlamıştır. 2017 senesine gelindiğinde bu iki firma birleşerek yoluna, Selçuk Konya Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Ltd Şti olarak devam etmeye başlamıştır.

Şirketimiz, yurtiçi taşımacılık, yurtiçi dağıtım, depolama ve organizasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Tüm ürünlerimiz şehiriçi servis araçlarımız ile adreslerinizden teslim alınarak, adrese teslim edilmek üzere en kısa zamanda varış noktalarına ulaştırılmaktadır. Şirketimiz bünyesinde taşınan bütün ürünler nakliye ve taşıma sigortası güvencesi altındadır. Deneyimli uzman kadrosu ve araç filosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarına kesintisiz ve hızlı cevap verebilen firmamız sizlere de hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı