masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

SEL KARGO

SEL KARGO

SEL KARGO

0 212 416 59 99

www.selkargo.com

Sel Kargo’nun temelleri 1954 yılında İstanbul Sirkeci’de kurulmuş Selçuk Nakliyat Ambarı’ na kadar uzanır. 1983 tarihine kadar sadece ambarcılık faaliyetinde bulunan Selçuk Nakliyat Ambarı, ambarcılık faaliyeti yanında,1983 yılında, Ford Otosan A.Ş.’nin tüm Türkiye dağıtımı ve bu şirketin tüm nakliyesini üstlenmek üzere Sel Kargo Ltd Şti’ yi hayata geçirmiştir. Sel Kargo yeni bir sektörün ilklerinden olmuştur. Sonrasında her türlü kargo, dağıtım, tedarikçilik ve diğer lojistik çözümler hizmetleri vermeye başlayan Sel Kargo Ltd Şti. gelişimini sürdürerek bu günlere gelmiştir.

Günümüzde geniş müşteri portföyüne sahip firmamız, filo yatırımlarına ve lojistik hizmet geliştirme faaliyetlerine devam etmektedir.

2003 yılında çıkan 4925 sayılı karayolu taşıma kanunu ile alınması gereken tüm yetki belgelerini alan ve yükümlülüklerini yerine getiren firmamız, sektördeki saygın kuruluşlardan biri olmuştur.

Şirketimiz kurulduğu günden beri Türkiye Nakliyeciler Derneği (TND) üyesidir.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı