masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

SARAY LOJİSTİK

SARAY LOJİSTİK

SARAY LOJİSTİK

https://saraylojistik.com.tr/

0282 726 1 726
Şirketimiz 1979 yılında Saray Nakliyat Anbarı ünvanı ile Anbar işletmesi olarak kurulmuştur.
Şirketin kurucusu Mustafa PEKEL’dir. 40 yıl önce Tekirdağ Saray İlçesinden yola çıkan şirketimiz, Kurucusu olan Dede Mustafa Pekel’in vefatından sonra torunları Tolga Pekel ve Murat Pekel ile yola devam etmiştir.
Şirket devri 3. Kuşağa geçtikten sonra sürekli yükselişe geçmiş , firma anbar taşımacılığı dışında nakliye ve taşımacılık hizmeti vermeye başlamış ve gelişen şartlara göre tekrar ünvanını değiştirerek şirketin ufkunu yukarılara taşımaya devam etmiştir.
1996 yılı sonrası Saray Nakliyat yeni ortak ve yeni ünvanı olan Saray Taşımacılık ve Nakliye Hizmetleri Ltd.Şti olarak yola devam etmiştir.
Yıl 2016 olduğunda şirketimiz 3. Kuşak ortakları ile birlikte daha da büyümüş, yatırımları hızla artmaya devam etmiş , şirketin yönetimi Çerkezköy’de şu an halihazırda yönetildiği yerini satın almış ve Lojistik sektörüne geçiş yapmıştır. Bu geçiş ile birlikte ünvanı bir kez daha değişmiştir.
Günün şartlarına ve değişen kanunlara ayak uydurmak , yatırım ve kazancını yönetmek adına şirketimizin ünvanı Saray Lojistik Ltd.Şti. olarak değiştirilmiş , K1,R1,TM,C2 gibi uzmanlık ve yatırım gerektiren önemli belgeleri almaya hak kazanmıştır.Uzmanlık belgeleri dışında firmanın iş ortaklarına sunduğu hizmetin kalitesini Kalite Yönetim sistemi İSO 9001:2015, OHSAS 18001:2017 , İSO 14001:2015 ve İSO 27001 denetim süreçlerini başarı ile geçerek belgelendirmiştir.
Hali hazırda 10.000 m2 özmal Depo ve Yönetim binasında Saray Lojistik Ltd. Şti. olarak hizmet vermeye devam eden şirketimiz, 80 özmal araç filosu ile 2017 yılı itibari ile de yurtdışı Lojistik sektörüne adım atmıştır.
Her geçen gün güçlenen alt yapımız ve geniş hizmet ağımız ile 1979 yılından beri yurtiçi karayolu taşımacılığında müşterilerimize çözüm sağlamaktayız.
Tarkya’nın tüm yetki belgelerine sahip en güçlü ve eğitimli tek Lojistik firması olduğumuzu çalışkan ve özverili kadromuzla müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesi ile kanıtladık, kanıtlamaya devam ediyor ve gurur duyuyoruz.
Yolumuza devam ederken , çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin hatta siz değerli müşterilerimizin teşvik ve desteği ile uluslararası taşımacılıkta da ‘Avrupa’nın her yerine’ ideolojisi ile çözüm ortağı olmaya talibiz ve hazırız.
Teknolojiyi yakından takip ederek yatırımlarımıza devam ediyor,önce güven,sürat ve hizmet kalitemizle müşterilerimizin,çalışanlarımız,tedarikçilerimiz ve bölgemizin gurur kaynağı olmaya devam ediyoruz, edeceğiz.
Bu inançla yurtiçi kara nakliyede olduğu gibi yurt dışı kara nakliyesinde de artık Trakya’nın gururu olarak siz müşterilerimizin yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Yurtiçinde 40.yıl,Yurtdışında 2.yıl ve yarın , bugünden daha iyi hizmet veriyor olacağız!
Saray Lojistik Ltd.Şti.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı