masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

PARTNER DEPOLAMA KARGO PAKETL.KAĞITCILIK TİC.LTD.ŞTİ

PARTNER DEPOLAMA KARGO PAKETL.KAĞITCILIK TİC.LTD.ŞTİ

PARTNER DEPOLAMA KARGO PAKETL.KAĞITCILIK TİC.LTD.ŞTİ

https://www.partnerservicecargo.com/

+90542-760-45-48

Partner Kargo olarak, her yıl dinamik olarak büyüyen, gelişen ve profesyonel kargo hizmeti üreten, yüzde yüz Rusya menşeli lojistik şirketiyiz.

 

14 yıldır Rusya’da, son 5 yıldır da Türkiye lojistik pazarında hizmet ve faaliyet yürütmekteyiz.

 

Partner-Cargo Türkiye, Moskova Dzherzhinsky’de bulunan Partner-Cargo Rusya şirketi ile kardeştir. Dzherzhinki’deki merkez ofisimiz ve depolarımız sayesinde, Rusya Federasyonuna bağlı her il ve bölgeye aracısız, kendi öz olanaklarımızla kargo dağıtımı yapmaktayız. Emtialarınızı Türkiyeden alıyor, Rusyada yaygın kargo acenteciliği ağımız sayesinde dağıtımını güvenle sağlıyoruz.

 

Emtialarınızı Türkiye alım sürecinden başlayarak, Rusya teslimat süreçlerine kadar sigortalıyor, sağlam ve güvenilir ulaşımı garanti ediyoruz.

 

Kardeş şirketimiz Partner-Cargo Rusya şirketimiz aracılığıyla 2005 yılında itibaren Türkiye-Rusya arası kargo ve taşımacılık hizmetini kesintisiz yürütmekteyiz.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı