masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

ÖZERNAK KARGO

ÖZERNAK KARGO

ÖZERNAK KARGO

http://www.ozernakkargo.com.tr/

+90 232 479 00 97

1970 yılında kurulmuş bir aile şirketi olan ÖZERNAK KARGO NAK.TİC.LTD.ŞTİ şehirler arası hizmet vermekte olup bulunduğu sektöre yenilikçi çözümler getiren bir taşımacılık şirketidir. Yasaların gerektirdiği hizmet belgelerine sahip ve bunları sürekli yenileyen firmamız kanun ve yasalar çerçevesinde belirlenmiş tüm karayolları taşımacılık sorumluluklarını yerine getirmektedir. Firmamız bakımlı ve modern araç filosu, deneyimli ve güleryüzlü personeli, kaliteli ve dürüst hizmet anlayışıyla müşterilerinin haklı güven ve beğenisini kazanmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz “Müşteri Her Zaman Haklıdır” felsefesiyle hareket etmekte olup, sizlerden gelecek her türlü iyileştirme önerilerine açık olmayı ilke edinmiştir.

Firmamız PARSİYEL TAŞIMACILIK, KOMPLE ARAÇ KİRALAMA, NOKTADAN – NOKTAYA TESLİM HİZMETİ ve DEPOLAMA HİZMETLERİ sunmaktadır.
Çeşitli ürün gruplarının taşıma talebine yanıt verebildiği gibi, sevkedilecek ürünlerin miktarına, boyutuna, ağırlığına bakmaksızın gönderilerinizi kabul etmekte, tercihiniz doğrultusunda, Özmal araçlarımız ya da sözleşmeli araçlarıyla ürünlerinizin sevki için size en uygun aracı temin etmektedir.

Yükleme imkanlarınızınn yetersiz kaldığı ya da alıcı firmanın boşaltım imkanlarının yetersiz olduğu durumlarda, talep etmeniz halinde iş yoğunluğumuzun izin verdiği ölçüde firmamız tarafından destek personel tedarik edilebilir. ( opsiyonel )

Firmamızın başlıca hedeflerinden bazıları;
* Koşulların izin verdiği en üst düzeyde müşteri memnuniyeti,
* Kurumsallaşma sürecinin maksimum seviyede hızlandırılması,
* Yürürlükteki T.C.Ulaştırma Bakanlığı – Karayolları Ve
Taşımacılık Kanunu yönetmeliğine tam uyumluluk,
* Son model araçlardan kurulu şehirlerarası taşıma filosu,
* Son model araçlardan kurulu şehiriçi dağıtım filosu,
* Teknolojik gelişmelere paralel ilerleyen bilgi işlem altyapısı,
* Fiziksel çalışma ortamlarının görsel / yapısal revizyonu
şeklindedir.

Her şey taşınabilir fakat güven taşımak zordur. Biz gücümüzün yettiği son noktaya kadar hizmetimizi geleceğe taşımak için buradayız.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı