masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

ÖZ ŞEN LOJİSTİK

ÖZ ŞEN LOJİSTİK

ÖZ ŞEN LOJİSTİK

0212 582 35 56

www.ozsenlojistik.com

Yurtiçi Taşımacılık

Yurtiçinde yapacağınız taşımalar, özmal araçlarla veya sözleşmeli alt tedarikçileri aracılığı ile konusunda uzman ve deneyimli personeli ile planlar, en uygun maliyetler ile doğru zamanda doğru noktaya teslim olmasını sağlar. Tüm ürünleriniz sigorta kapsamında sigortalı olarak taşınır.

Ambar Taşımacılığı

Müşteri odaklı ve müşteri ihtiyaçlarına uygun hizmet seçenekleri ile müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede oluşması hedeflenmektedir. Her müşteri talebi ve şikâyeti merkezimizce değerlendirilmekte ve en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır. Müşterilerimize kalite ve üstün hizmet anlayışı ile istedikleri bilgileri, istedikleri formatta ulaştırmaktadır.

Lojistik ve Depolama

Müşterilerimizin depoya inen malları, sevk edecekleri tarihe kadar Öz Şen Lojistik tarafından sigortalandırılarak depolarında güvenli bir şekilde muhafaza edebilir. Depolama için fiyatlandırma, depolamanın yapılacağı tarih aralığına ve ürünlerin kaplayacağı palet başı alana göre yapılmaktadır.

 

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Seyitnizam Mahallesi Şehit Er Erkan Alyanak Sokak No: 56 Fazlıoğlu İş Hanı Kat:3, 34006 Zeytinburnu/İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı