masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

ÖZ FEDA NAKLİYAT

ÖZ FEDA NAKLİYAT

ÖZ FEDA NAKLİYAT

0 (232) 479 10 12

www.ozfedanakliyat.com

Firmamız 2011 yılında Feda Nakliyat olarak faaliyete başlamış olup, 2013 yılında Özfeda Nakliyat Ltd. Şti. unvan değişikliği yaparak faaliyetine devam etmektedir.

Firmamızın bu kadar kısa sürede hızla ilerlemesinin yegane sebebi kurucularından Mehmet Fatih KILIÇ ve Davut KARATAŞ’ın sektörde uzun yıllar faaliyet göstermesinden nakliye lojistik sektörünün her alanında görev alması buna büyük etkendir.

Vizyonumuz %100 müşteri memnuniyeti, hızlı, güvenli, vip kalitede taşımacılık, sektörde aranılan firma haline gelmektir.

Misyonumuz; dürüst bir ticaret anlayışı, çalışanı ve müşterisi ile bir aile ortamında çalışma olanağı, kârının tamamını işine yatırma mantığı ile ilerlemek. Sloganımızın anlamına uygun bir ortam yaratmak.

Özfada hassasiyet taşır… 

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı