masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Öz bursa

Öz bursa

Öz bursa

0 212 675 03 73

www.ozbursa.com

ÖZBURSA Nakliyat Ltd. Şti. olarak 1965 yılından bugüne, yurtiçi taşımacılıkta İstanbul Avrupa / Anadolu - Ankara - İzmir - Manisa ve Bursa olmak üzere Türkiye'nin birçok yerine tecrübeli personelimiz ve özmal araçlarımız ile en hassas ve değerli ürünlerinizin sevkiyatını etkin, güvenli ve ekonomik koşullarda yapıyoruz.

Komple kamyon taşımacılığı ve parsiyel hizmetimiz ile şehirlerarası sevkiyatlarınızda önemli maliyet avantajları elde edebilirsiniz.

Ham/ara madde çıkış noktasından üretim sahasına taşıma, nihai ürünlerin depo sahasına aktarılması, paketleme, paket açma, etiketleme, kalite kontrol, sipariş karşılama, müşteri sevkiyatları, dağıtım, müşterinizden tahsilat gibi tüm işlem ve operasyonları sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

Sürekli büyüyen şirketimiz için filomuza kattığımız araçlar Euro6 standartlarına uygun ve uydu takip sistemleri ile donatılmıştır.

 

İSTANBUL AVRUPA YAKASI

İkitelli OSB Mahallesi Hürriyet Bulvarı Deparko Sanayi Sitesi 1/48 Başakşehir / İSTANBUL

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı