masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

ORGANİZE NAKLİYAT

ORGANİZE NAKLİYAT

ORGANİZE NAKLİYAT

http://www.organizenakliyat.com/

 2000 Yılından süregelen 7/24 hizmet halinde ORGANİZE TAŞIMACILIK firmamız siz değerli müşterilerimize İstanbulun her noktasından alım yapıp Türkiye ' nin her bölgesine taşımacılık yapmaktadır.

➥  Firmamızı 2000 yılında Kocaelinde kurulmuştur zamanla kendini büyüten araç filosunu genişleten ve kurumsal firmalar arasına giren şirketimiz ERZURUM,İZMİR,ANKARA,BURSA illerimizde de şubelerini açmıştır.

➥  Bu sektöre küçük bi kamyonetle giriş yapan firmamız şimdi lovbete kadar öncü arabaları bulunan geniş araç filosuna sahiptir ve siz müşterilerimizin memnuniyetleri sayesinde dahada gelişeceğimize inanıyoruz.

➥  Firmamızı kısaca tanıtacak olursak merkezi Kocaeli ve İstanbulda olan sabit ofisleri bulunan , müşteri temsilcileri bulunan 7/24 hizmet halinde olan ve Türkiyenin her bölgesinde bağlantısı olan kurumsal bir şirkettir.

➥ Nakliyat, lojistik,taşımacılık ,evden eve konusunda kendini ıspatlamış olan firmamız  siz değerli müşterlilerimizin tüm soru ve görüşlerinze açıktır.

➥  Bu sektörde oldukça eski olan firmamız namını daima geliştirmiş ve her zaman daha iyiye taşımıştır.

➥  Çalıştığımız güçlü firmalar ve bakanlıklar her daim bizlerin referanslarıdır sizlere daha kaliteli hizmet sunmak en uygun maliyetle işlerinizi halletmek benimsedğimiz en önmeli husustur.

➥  Ofis çalışanlarımız olan sevkiyat sorumlusu personellerimiz sizlere günün her saati hizmet sunmakta ve gps ile izlenilen araçların sizlere en yakın olanı yönlendirmekle görevlidir.

➥  Çalıştığımız büyük firmalardan şahıs eşyalarına kadar olan büyük küçük yük farketmeksizin her müşterimize aynı hassasiyet ve aynı olanaklarla yaklaşmaktayız ; araç gönderdiğimiz andan itibaren şoför bilgileri ve plaka bilgilerini paylaşarak istediğiniz an görüşmenizi ve bağlantıda kalmanızı sağlıyoruz.
 

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı