masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Onur Dağitim

Onur Dağitim

Onur Dağitim

444 2 441

www.onurdagitim.com

Firmamız 1968 yılında “Uluslar arası Nakliye” ile başladığı nakliye sektöründe , 1986 yılında yurtiçi ambar taşımacılığını faaliyete sokmuştur.

Ülkemizde zincir mağaza taşımacılığın 1990’lı yıllarda başlamasıyla ONUR DAĞITIM bu alandaki boşluğu görerek geçmiş bilgi ve tecrübesiyle her geçen gün kendini geliştirerek “müşterilere “en iyi hizmeti” ilke edinmiştir.

Onur Dağıtım R1 (yurtiçi taşıma işleri organizatörlüğü), N1 (il sınırları içerisinde nakliyat işleri) ve G1 (yurtiçi eşya taşımacılığı ve acentelik yapma) yetki belgelerine sahiptir.

Üyesi olduğu TND ( Türkiye Nakliyeciler Derneği ) ile sektördeki gelişmeleri takip eden ONUR DAĞITIM tecrübeli kadrosu ile teknoloji en üst seviyede kullanılarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı