masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

MRG Lojistik

MRG Lojistik

MRG Lojistik

www.mrglojistik.com

444 57 19

 

 

Güneydoğu Lojistik yıllardır Ankara ambar nakliyat işlerinizde çözüm ortağınız olmuştur.

Güneydoğu Lojistik şehirler arası nakliyat işlerinizde de sizlere destek olmaktan ve uygun fiyatlı nakliyat işlerinizi yapmaktan hiç taviz vermemiştir.

Önemli olan sizin mutluluğunuz ve siz müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur.

Yıllar önce başlamış olduğu nakliyat hizmetine günümüzde de Ankara nakliyat hizmetleri vermeye hız kesmeden devam eden bir firmadır.
Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Güneydoğu Lojistik verdiği kaliteli hizmetler karşılığında Ankara nakliye firmaları arasında popülaritesini hep üst sıralarda tutmuştur.

Firmamız nakliyat alanında kendini bir hayli geliştirmiş günümüz teknolojisinin tüm yeniliklerini siz değerli müşterilerimize sunmak için tüm imkanlarımızı kullanmaktayız.

Güneydoğu Lojistik siz müşterilerinin yüzünü güldürmek ve işinizi hafifletmek için çok uygun fiyat seçenekleri ile güneydoğu nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen firmalar arasında bulunmaktadır.
Nakliyat sektöründe sizlere sunduğumuz birçok hizmetlerimiz vardır örneğin ambar nakliyat, şehirler arası nakliyat, güneydoğu nakliyat, parça eşya ve Ankara eşya depolama vb. hizmetler.

Üstelik tüm hizmetlerimizde sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini sizlerden aldığımız bilgiler ile ölçmekteyiz. Bu geri bildirimler sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini daha ilerilere taşımak adına özenle ilgili kişiler tarafından değerlendirilmektedir.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı