masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Mevlana nakliyat

Mevlana nakliyat

Mevlana nakliyat

www.mevlananakliyat.com

444 0 781

Biz Kimiz?

     Her gün sofranızda tükettiğiniz yemeklik yağların büyük bir bölümünü biz taşıyoruz mesela ya da Anadolu'da eczanelerden aldığınız ilaçların büyük kısmı bizim elimizden geçiyor desek. Zincir mağazaların bazılarında satılan sebze meyveleri depolarına biz ulaştırıyoruz diye belirtsek kendimizi bir nebze anlatmış olur muyuz?

      Hikayemiz 1965 yılında başlıyor. Dile kolay tam 54 sene önce İstanbul Sirkeci’de Konya’da eski saman pazarı civarında Konya ambarı olarak ticari faaliyetlerimize başlıyoruz. Yıllar içinde ülkenin değişik şehirlerinde değişik insanlarla bağ kuruyor onlara ürünlerini taşımak için çözümler sunuyoruz. Çalıştığımız herkesi müşteri değil iş ortağı görüyoruz, onlar için de bir nakliye firması değil çözüm ortağı olmak istiyoruz.

      Ambarcılık bizim ilk göz ağrımız değişik alanlarda değişik işler yapsak da ambarcılığa ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz. Yapmak istediğimiz hızlı, esnek, kesintisiz bilgi akışı olan ve çözüm odaklı bir parsiyel taşımacılık. Bugünü yakalamış yarının peşinden koşan.

      Zamanla depoculuk faaliyetlerine hız veriyor iş ortaklarımıza uçtan uca çözümler sunuyoruz. Depolamasını yaptığımız ürünleri son kullanıcıya kadar ulaştırıyoruz. Her geçen yılda üzerine bir şeyler eklemek istiyoruz bilgimizin, bu nedenle dijitalleşmeye başlıyoruz ama insanı odağımızdan çıkarmadan. İş ortaklarımızın ürünlerini siparişten teslimata kadar dijital platformumuzda izlenebilir kılıyoruz.

     Eticaretten, ilaç lojistiğine, zincir mağaza dağıtımından yurdun çeşitli illerinde nakliye ambarı hizmetine, özel çözümler ürettiğimiz proje işlerinden, depolama hizmetlerine, pek çok alanda butik çözümler sunuyoruz.

    Ve en önemlisi sizlere bu hizmetleri sunan ekibimiz kimisi yollarda, kimisi sahada, kimisi de masa başında, size en iyisini sunmak için tüm gücüyle çalışıyor. Hep daha iyisini yapmak, daha mutlu iş ortakları biriktirmek için.

     Emin olabilirsiniz.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı