masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Mert Depolama

Mert Depolama

Mert Depolama

www.mertdepolama.com

0212 858 09 25

Mert Depolama ve Dağıtım Hizmetleri Ltd. Şti., kökeni Yeşil Bursa Taşımacılık ve Kargo Hizmetleri Ltd. Şti'ne dayanan ve 4 nesildir faaliyet gösteren bir firmadır.

1938 yılında Yeşil Bursa Taşımacılık ve Kargo Hizmetleri Ltd. Şti . ismi ile Sabri Üren tarafından İstanbul Eminönü Hasır İskelesi'nde kurulan Mert Depolama, uzun yıllar İstanbul - Bursa arasında ambarcılık hizmeti vermiştir. 1970'li yılların ortasından itibaren Topkapı Nakliyeciler Sitesi'ne taşınan firmamız ambarcılık hizmetlerine burada devam etmiştir. İstanbul – Bursa arasında 70 yılı aşan tecrübesi ile yürüttüğü ambarcılık hizmetleri halen Topkapı Nakliyeciler Sitesi'nde devam etmektedir. Ambarcılık hizmetine ek olarak son 30 yıldır Türkiye geneline dağıtım hizmetleri de vererek pek çok büyük ve kurumsal firmanın çözüm ortaklığını yapmaktadır.

2004 yılında Yeşil Bursa Taşımacılık markasını Mert Depolama ve Dağıtım Hizmetleri Ltd. Şti altında konumlandırarak Parsiyel ve dağıtım hizmetlerine ek olarak depolama çözümleri de sunmaya başlayan şirketimiz yeni yapılanması ile birlikte hem hizmet çeşitliliğini hem de hizmet kalitesini artırmıştır.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı