masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

MENDERES NAKLİYAT

MENDERES NAKLİYAT

MENDERES NAKLİYAT

https://menderesnakliyat.com.tr/

0212 5824544

Müşterilerimizin malını kendi malımız gibi koruduk. Vaktinde ulaştırabilmek için arkalık takıp bizzat çalıştığımı bilirim. Bugün çok daha iyi imkanlarla, iyi yetişmiş alanında uzmanlaşmış elemanlarımızla, bilgisayar destekli çalışma sistemimizle, kendi araç filomuzla hizmet vermekteyiz. İlk günkü azim, dürüstlük ve inançla.

Menderes Nakliyat Ambarı ; şu anda Menderes Nakliyat, Büyük Menderes Nakliyat ve Bedeloğlu Kargo' dan oluşan, Karayolları Taşıma Kanununun belirlediği standartlara sahip bir şirketler grubu olarak faaliyet göstermektedir. İstanbul Merkez olmak üzere; Aydın, Söke, Nazilli, Marmaris, Bodrum ve Fethiye acentelerimiz aracılığıyla bu hatlarımıza günlük seferlerimizle, ve teslim aldığımız mallar adresine ulaşıncaya kadar verdiğimiz sigorta güvencesi ile çalışmaktayız.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı