masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

KUMRU GLOBAL TAŞIMACILIK

KUMRU GLOBAL TAŞIMACILIK

KUMRU GLOBAL TAŞIMACILIK

http://www.kumruglobal.com.tr/

444 7 631

Şirketimiz uzun yıllardan beri faaliyet vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederek hizmetimizi sürdürmekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden her zaman müşterilerimizin destekçisi olmak ve kaliteli hizmet anlayışımızın devamanı sağlamaktayız. Şirketimizin güvenilirliğine yakışır kalitede hizmet vermekteyiz müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir.
Dürüst ve güvenilir ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı ve istikrarlı bir şekilde hareket ederek müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmak önceliklerimizdendir.
İşe, yetkinliği ve eğilimi uygun personel seçmek, müşteri odaklı olmak ve sürekli öğrenmek ve gelişmek, değerlerimiz arasındadır. Çalışma prensiplerimiz olarak rekabetçi ruhumuzdan ödün vermeyerek, Yeniliğe değer verir, teşvik ederiz. Şirketimiz verdiği hizmetler ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

 

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı