masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

KSN LOJİSTİK

KSN LOJİSTİK

KSN LOJİSTİK

444 53 09

www.ksnlojistik.com

1982 yılından beri faaliyet gösteren KSN Taşımacılık; Samsun, Trabzon ve Rize vilayetleri ve ilçelerine kargo dağıtımı faaliyetleri ile sektöre girmiştir. Süreç içinde müşterilerinden gelen taleple birlikte yurt içi komple – parsiyel nakliye, dağıtım ve depolama hizmetlerini sunmaya başlamıştır.

Bunların sonucunda oluşmuş olan bilgi, deneyim ve ekipmanıyla vizyonunu yenileyerek piyasadaki lojistik organizasyon faaliyetlerine profesyonel olarak devam etmiştir.

2000’li yıllarda tüm sektörlerin artan rekabet savaşlarında önem kazanan lojistik ve buna paralel olarak sürekli gelişen lojistik sektörüne uygun dinamik hizmet yapısını kurmuş olarak, faaliyetlerine KSN Lojistik markası ile devam etmiştir.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Seyitnizam Mahallesi Şehit Er Erkan Alyanak Sokak No: 56 Fazlıoğlu İş Hanı Kat:3, 34006 Zeytinburnu/İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı