masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

KRG NAKLİYAT

KRG NAKLİYAT

KRG NAKLİYAT

http://www.krgnakliyat.com/

 0 232 479 15 74

Şirketimizin kurucusu SayınNecmettin Karagül’dür. Necmettin bey 20 yıldır İzmir ve ilçelerinde taşımacılık sektöründe hizmet vermiş,2011 yılında Konya Mevlana Nakliyat Ambarını bünyesine katarak KRG Nakliyat Ticaret Limited Şirketi’ni kurmuştur. Şirketin İzmir merkezi Haziran 2012’de hizmete girmiştir.

Açılışta Ulaştırma Bakanlığı’nın zorunlu koştuğu taşımacılık belgelerini tamamlayarak kesintisiz hizmete hazır halde işe başlamıştır.çalıştığı bölgelerde faaliyet gösteren birçok firma olmasına karşın,hizmet kalitesiyle ön plana çıkmayı başarmıştır. Son dönemde yaptığı teknolojik yatırımlarla müşterilerine nakliyenin tüm alanlarında kesintisiz bilgi akışı sunmayı başarmıştır..

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı