masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

KARTAŞ TENDA LOJİSTİK

KARTAŞ TENDA LOJİSTİK

KARTAŞ TENDA  LOJİSTİK

www.kartasnakliyat.com

90 (212) 544 48 60 / 612 87 78

Kurucusu rahmetli Ekrem GÜNEN'dir. Ambarcılığa ilkadım 1963 yılında başlayan, kurucumuz; çalışmaya başladığı yıllardan itibaren, güvenilir, samimi, hoşgörülü, dogru sözlü, zamanlı müşteriye; dogru kişilerle bu işi yapmaya çalışmıştır.

Firmamızın temelinde yatan, günün koşullarına göre planlanmış bir organizasyon müşteriye hizmeti sunmak olmuştur.

1996 yılından evvel karadeniz nakliyat ambarı olan ismimiz, ambarların birleşmesi ve bu birleşme neticesinde piyasada olusan alternatif arayışı içinde olan ihtiyaca cevap verebilecek bir ambarcılık anlayışına tam cevap vermek amacıyla geçmişteki ilkelerine uygun bir gelişim içinde tekrar isim degiştirip KARTAŞ TAŞIMACILIK olarak hayata geçirilmiştir.

Piyasaya, girişi, gelişimi, tamamen müşteri talebine göre arz'ı geliştirmekle olmuştur.

Çalıştığımız hatlardaki isim ve adreslerini bildirecegimiz firmalar sorumluluklarının bilincinde olan ve KARTAŞ ilkeleriyle tamamen özdeştir. Bulundukları illerde müşteri talebine en süratlı şekilde cevap verebilecek düzeyde firmalardır.

Bu birlikdekiler sağlam temeller üzerine oluşturulmuştur. Geçmişten geleceğe doğru emin adımlarla daha da mükemmeliyete doğru çizgisini yükseltmektedir.

İller GERİ DÖNÜŞ

Geliş SAMSUN .İSTANBUL -  İSTANBUL.SAMSUN - SAMSUN.ANKARA - ANKARA.SAMSUN - SAMSUN.DENİZLİ - DENİZLİ.SAMSUN - SAMSUN.BURSA  - BURSA.SAMSUN

Samsundan, komple bazda yurdun her bir köşesine araç temini sağlanabilir. Yine 2-3 firmanın malzeme organizesi tekbir araçta toplayarak farklı illere KARTAŞ GÜVENCESİ altında sevkiyatlarınıza cevap vermekteyiz.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı