masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Karataş Yurtiçi Nakliye

Karataş Yurtiçi Nakliye

Karataş Yurtiçi Nakliye

www.karatasyurticinakliye.com

0(212) 582 22 35

 

Türkiye’nin öncü nakliye şirketlerinden Karataş Nakliyat 19xx yılında kurulmuştur. Çeyrek asırdan fazladır lojistik sektöründe var olan firmamız yüzde 100 yerli sermayeye sahip bir lojistik firması olarak, entegre lojistik çözümleriyle birçok farklı sektördeki müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Ülkemizin e-ticaret ve omni-kanal ticaret modellerini desteklemek ve paydaşlarımızın taşımacılık alanındaki kapasite sorunlarını çözmek adına, hibrid lojistik modelimizle paydaşlarımıza makro ve mikro ölçekte hizmet vermekteyiz.  Lojistik altyapımızın dikey entegrasyon çeşitlendirmesi sayesinde şehirlerarası, şehir içi ve mikro dağıtım süreçlerinde de müşterilerimizin kritik bir çözüm ortağıyız.  Karataş Nakliyat olarak paydaşlarımızın lojistik ihtiyaçlarında kapsayıcı bir hizmet anlayışını benimsiyor ve önemli bir çözüm ortağı olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Hizmet sunduğumuz coğrafyada teknolojik altyapımızdan aldığımız güç ve yenilikçi lojistik hizmet anlayışımız sayesinde ticari faaliyetleri yöneten, ticareti etkin kılan ve müşteri memnuniyetini artıran bir sürecin de ana sorumlusu konumundayız.  Dijital dönüşüm süreçlerindeki başarımız ve mikro dağıtım alanındaki faaliyetlerimiz entegre lojistik anlayışımızı daha da derinleştirmemize ve müşterilerimizin ticari potansiyellerini artırmalarına imkân sağlamaktadır.

Hızlı, güvenilir ve kaliteli lojistik hizmeti sağlayan bir şirket vizyonuyla yatırımlarını sürdüren Karataş Nakliyat teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve küresel lojistik trendlerine eşlenik şekilde kurumsal gelişim süreçlerini yönetmektedir.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı