masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Hatay Çukurova Nakliyat

Hatay Çukurova Nakliyat

Hatay Çukurova Nakliyat

www.hataycukurova.com

0 (212) 510 57 68

 

Taşımacılık ve dağıtım sektörünün yer alan şirketimiz sektörün gereksinim duyduğu her alanda, kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle, 1999 yılından günümüze faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimiz, uzman kadrosu, modern araç filosu ve sahip olduğu geniş bilgi birikimiyle, bir çok firmanın Taşımacılık ve dağıtım hizmetlerini vermektedir. Şu anda hizmet verdiğimiz firmalara ilaveten sizleri de aramızda görmek bize onur verecektir.

Misyonumuz - Vizyonumuz

Türkiye'nin özellikle Tarih Boyunca birçok medeniyete kucak açmış olan Hatay Bölgesinin lojistik ihtiyaçlarını karşılamak, Bölge insanının gerek üretim gerekse de medeni ve kültürel değerlerini taşıma sevdasıyla 1999 senesinde yola çıktık. Öncelikli hedefimizi kısmen de olsa gerçekleştirdiğimize inanıyoruz. Özellikle son yıllarda lojistik ihtiyacının gelişmesinden sonra bölgemize hizmetimizi arttırma çabası içindeyiz.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı