masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

HASAN İNTERNATİONAL İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

HASAN İNTERNATİONAL İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

HASAN İNTERNATİONAL İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

http://www.hasantrading.com/

+90 (324) 233 6111

Hasan İnternational Firması olarak; depolama, gümrük, kargo, uluslararası taşımacılık ve ikinci el araç ithalatı alanlarında 25 yıldır sektörümüzde öncü gelmekteyiz. Müşteri odaklı hizmet politikasını benimseyerek, bizi daha ileriye taşıyacak adımlar atmaktayız. Bir firmanın hizmet yılı önemli olduğu kadar, bu süre içerisinde kendini ne kadar geliştirdiği de önemlidir. 25 yıldır süregelen deneyimimizle yeniliklere açık davranarak; Mersin, İstanbul, Gaziantep, Almanya ve Hollanda’da bulunan şubelerimizde hizmet vermekteyiz.

Sektöründe lider firma Hasan İnternational Firması olarak vizyonumuz: “Zaman, fiyat ve kalite” üçlüsünü bir arada sunmaktır. Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata sunmaktayız. Bu süreç içerisinde ise zamanın, ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Sizlerde sektöründe lider bir firma ile çalışmak ve bu birikimden faydalanmak isterseniz, Hasan İnternational Firmasının her zaman sizlerin yanında olacağını bilmelisiniz.

 

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı