masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

FATİH DEPOLAMA

FATİH DEPOLAMA

FATİH DEPOLAMA

https://www.fatihdepolama.com/

0212 771 08 60

Fatih Depolama ve Lojistik kuruldugu tarihten bu yana Depolama ve Lojistik konusunda güvenli, zamaninda, risksiz depolamayı ve tasimayi kendisine ilke edinmis geçen zaman içerisinde olusan kurumlasmis kadrosu ile titiz ve planli çalismalari sonucunda Depolama ve Lojistiğe yeni bir boyut katmistir. 

Fatih Depolama ve Lojistik hizmet sektöründe gösterilmesi gereken hassasiyet, sürat ve güvenirliligin bilincinde ve daima daha iyinin pesindedir. İstanbul Hadımköy Merkez , Istanbul Avrupa ve Anadolu yakasindaki subeleriyle hizmet veren Fatih Depolama ve Lojistik tüm subeleri ile ayni bina içinde çalisiyormusçasina irtibat halindedir.

Türkiye'nin her yerine anlasmali ambarlar vasitasi ile tasimacilik ve Lojistik hizmeti vermekteyiz. 

Sürekli ve kesintisiz hizmetin yaninda müsteri memnuniyetini kendisine ilke edinmis olan firmamiz büyüyen müsteri portföyü ve hizmet kalitesiyle sektördeki hakli yerinde bulunmanin mutlulugu yasamaktadir.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı