masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

ERER LOJİSTİK

ERER LOJİSTİK

ERER LOJİSTİK

http://ererlojistik.com/

0 (212) 882 21 27

Erer Lojistik olarak, ulaştırma hizmetlerinizin hızlı, güvenilir ve emniyetli şekilde yerine gelmesini sağlayan; böylece ulaşım maliyetlerinizi düşürerek gelişiminizi destekleyen, yurt içinde parsiyel,komple ve proje yük taşımacılığı yapan bir karayolu ulaşım firmasıyız.

 

Hizmet verdiğimiz alanda, değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, güncel teknolojiye uygun sistemimiz ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile sektörün öncüleri arasına girmeyi başardık.
Erer Lojistik olarak İstanbul,İzmir,Ankara, Bursa,Gaziantep ve Çorlu operasyon merkezlerimizle Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

 

Profesyonel idari kadromuz, konusunda uzman ve kalifiye çalışanlarımız, her geçen gün genişleyen araç parkımızla kısa sürede sektörde hak ettiği yere ulaşmıştır.
Erer Lojistik, müşterilerinin her türlü yasal emtialarını koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda ve güvenli olarak ulaştırılabilmektedir.

 

Tekstil, hazır giyim, ayakkabı, medikal, otomotiv yedek parça, hızlı tüketim, mağazacılık , elektronik, promosyon vb. birçok sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarına sunduğu yaratıcı çözümler ile rekabet üstünlüğü sağlayan Erer Lojistik, hammadde tedariğinden ürün dağıtımına ve depo içi katma değerli hizmetlerinden ters lojistik hizmetlerine kadar tedarik zincirinin tüm aşamalarında iş ortaklarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 

Müşterilerine dağıtım hizmetinin yanı sıra, depolama ve katma değerli hizmetler de sunan Erer Lojistik, ürünün ham madde tedarik aşamasından nihai tüketiciye ulaştırılmasına kadar olan tüm süreçlerde aktif rol oynamakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun tedarik zinciri çözümleri tasarlamaktadır.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı