masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

EDREMİT KÖRFEZ AMBARI

EDREMİT KÖRFEZ AMBARI

EDREMİT KÖRFEZ AMBARI

http://edremitkorfez.com.tr/

(+90) 212- 582 24 72

Sadece Dağıtım firması olmayıp, Depolama, Katma Değerli Hizmetler, Kurye, Özel Dağıtımlar ve Çağrı merkezi gibi hizmetleri profesyonel şekilde sunarak, talebe uygun çözümler üreten Edremit Körfez, 2010 yılı itibariyle sektörün ilk 5 ‘i arasında yerini almıştır.

Esnek yapısı ve tecrübesi en büyük avantajı olmuş, bu sayede müşterilerinin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendini daha fazla geliştirmiştir. Kalite standartları ve belgeleme konusuna her zaman önem vermiş, P1, R1, P2, N1, K1, L1 Ulaştırma Bakanlığı Yetki Belgelerine sahip olup, TSE-ISO-EN 9000 belgelerini sektörde ilk alan firmalardan biri olmuştur. Üyesi olduğu LODER, UTİKAD ve TND aracılığıyla sektördeki gelişmeleri takip ederek süreçlerini yenilemek ve teknolojiyi kullanmak adına her türlü bilgiyi değerlendirir.

 

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı