masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

EBG GROUP TEM. SOS. HİZ. NAK. LOJ. VE TAŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

EBG GROUP TEM. SOS. HİZ. NAK. LOJ. VE TAŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

EBG GROUP TEM. SOS. HİZ. NAK. LOJ. VE TAŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

http://www.ebggrup.com/

Telefon: +90 282 725 37 40
Fax: +90 282 725 37 39
Gsm: +90 531 303 71 62
Gsm: +90 536 567 87 55

Endüstrinin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan grup firmamız, lojistik, endüstriyel taahhüt ve tesis yönetim hizmetleri konusunda hizmet vermektedir. EBG Şirketler Grubu girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2012 yılında kurulmuştur.

Lojistik sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede endüstriyel taahhüt ve tesis yönetimi üretim alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

EBG Group, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında alt yapı işlerinden,taahhüt işlerine, ulusal ve uluslararası standartların gereksinimlerine uygun, fiziksel dönüşümlere, lojistik ve depolama hizmetlerine kadar birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve EBG, ilgili sektörler de saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün lojistik alanında 3000 m2 kapalı, 2000 m2 açık lojistik ve depolama alanı ile, taahhüt alanında Dünya'nın en büyük firmaları arasında bulunan yabancı sermayeli firmaların endüstriyel ve yapısal taahhüt işlerini, inşaat sektöründe 450 konutluk toplu yaşam alanı ana yükleniciliğini, tesis yönetimi konusunda 4000’in üzerinde toplu konutun temizlik ve tadilat işlemlerini, teknik ve idari kadrosuyla halihazırda hizmet vererek üstlenmektedir.

Bunların haricinde ISO 9001, ISO 27001 ve YYS konularında, Uluslararası Baş Denetçi kadrosuyla, hem bu standartların firmalarda ki ücretsiz danışmanlığını üstlenirken, hem de bu standartların fiziksel gereksinim dönüşümlerini sağlamaktadır.

EBG, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını Kuzey Irak’ta yapmayı planlamaktadır.Firma olarak 2019 ve 2020 yılları periyotunda, Kuzey Irak’ta, bazı ana sanayilerin, yan sanayi imalatını yapmayı planlamaktadır.

EBG, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

Haricen EBG bünyesinde bulunan danışman kadro ile, uluslararası standartlarda, yabancı yatırımcıların Türkiye’de yatırım konuları ve devlet teşvikleri hususunda, uluslararası rekabet davalarında da, gizlilik koşulu ile hizmet vermektedir.

 
 

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı