masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

DİYARTAŞ TAŞIMACILIK

DİYARTAŞ TAŞIMACILIK

DİYARTAŞ TAŞIMACILIK

0212 582 41 55

www.diyartas.com.tr

Diyartaş Taşımacılık ismiyle 50 seneyi aşkın bir süredir İstanbul, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Mardin şehirleri arasında nakliye hizmeti vermektedir. Nakliye konusunda tercübelerine bağlı olarak müşterilerine güvenli ve ekonomik nakliye hizmeti verirken, bu sektörde arkalarında bıraktıkları yıllar boyunca kendilerini geliştirerek bilgi ve birikimleri ile kendi özverili çalışma sistemlerini sağlamış ve bu doğrultuda hizmette yegane amaçlarını kalite olarak belirlemiş ender bir nakliye şirketidir. Nakliye konusunda en yeni araçları ve uzman kadro desteği ile İstanbul, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Mardin arasında hizmet veren öncü şirkettir.

Teknolojik olarak kurumsal web sitesi ile Diyartaş Taşımacılık olarak sizlere iletişim ve uygulama kolaylığı sağlamaktadır.

Diyartaş Taşımacılık sizler için her şeyin en iyisini düşünerek kolay, güvenli ve hızlı  bir nakliye fırsatı sunmaktadır.

İstanbul, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Mardin arasında en kaliteli nakliye şirketliğini de üstlenmektedir.

Hizmette sınır tanımayan Diyartaş Taşımacılık nakliyeniz konusunda ne zaman, nereden nereye, hangi araçla, ne kadar sürede ve nasıl  nakliye yapılacağı konusunda da sizlere bilgi sunarak nakliyenizi takip etme fırsatı sunmaktadır.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı