masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Diyarkon Lojistik

Diyarkon Lojistik

Diyarkon Lojistik

www.diyarkonlojistik.com

0(332) 445 42 21 - 0(412) 255 00 42

 

 

10 Yıldır Konya Diyarbakır Arası Hızlı, Güvenilir ve Kaliteli Taşımacılık

Diyarkon Lojistik 2008 yılında taşımacılık sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bu yan geçen sürede Konya Diyarbakır parselli taşımacılık faaliyetini yürüten firmamız, her geçen gün büyümeye ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Konya ve Diyarbakır şubeleri olmak üzere iki şubesi bulunan Diyarkon Lojistik, bu illerin yanı sıra Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Kahramanmaraş, Malatya, Elazığ ve Bingöl il ve ilçelerine de direkt sevkiyat yapmaktadır.

Rekabetin yoğun olarak yaşandığı nakliye sektöründe 10 yıldır faaliyet gösteren firmamız sektörel gelişme ve yenilikleri yakından takip edip kendini sürekli güncel tutmaktadır. Lojistik alanında yetişmiş uzman kadrosuyla depolama ve taşıma hizmeti sunan Diyarkon Lojistik her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Firmamız hem çalışan hem de müşteri memnuniyetinin önemini bilmekte ve tüm çalışmalarını bu alanlarda yapmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaç duydukları malları tam zamanında teslim ederek %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız bunu başarırken trafik kurallarına, can ve mal güvenliğine de azami dikkat etmektedir. Hiçbir müşterimiz mağdur olmasın diye taşınan tüm mallar full kaskolu taşınmaktadır.

Kapıdan kapıya teslimat yöntemiyle çalışan firmamız ihtiyaç duyulması halinde depolama ve depodan direkt teslimat yoluyla da hizmet vermektedir. Şehir içi ve şehir dışı tüm sevkiyatlar kendi uzman personelimiz ve kendi araçlarımızla gerçekleştirilmektedir.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı