masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Çekirge Lojistik

Çekirge Lojistik

Çekirge Lojistik

www.karacekirgenakliyat.com

0224 251 69 09

 

ÇEKİRGE LOJİSTİK TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kara Çekirge Nakliyat;

Kara Çekirge Nakliyat 1966 yılında, Bursa'da taşımacılık sektöründe faaliyete başlamış, sektördeki tecrübesini üçüncü nesile kadar aktarmış olup, güçlü ve dinamik kadrosu ile Bursa, İstanbul, İzmir hatlarında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Kara Çekirge Nakliyat YALOVA, ORHANGAZİ, GEMLİK, İNEGÖL, İZMİT, ADAPAZARI, DÜZCE, İSTANBUL ANADOLU YAKASI, İSTANBUL AVRUPA YAKASI ve İZMİR güzergâhlarında her gün hizmetinizde.

Müşteri memnuniyeti birinci ilkemiz olup, müşterilerimize optimal fiyatlarla, kaliteli hizmet vermek için durmaksızın çalışıyoruz.

AMBAR TAŞIMACILIĞI - PARSİYEL TAŞIMACILIK

Kara Çekirge Nakliyat olarak uygun fiyatlar ile hızlı ve kaliteli nakliye hizmetleri vermekteyiz. Bursa'da nakliyat firması olarak 1966 yılından bu yana müşterilerimize ambar, kargo, çözümleri sunmaktayız.

Şehirlerarası her gün Bursa nakliyat, İstanbul nakliyat, İzmir nakliyat ve bu güzergâhlarda Yalova, Gemlik, Gürsu, Kestel, İnegöl, Orhangazi'de istenilen tarih ve istenilen adrese kargo nakliye teslimatımız mevcuttur.

Tonajlı tonajsız, komple veya parça, parsiyel malzeme veya eşyalarınızı, kuru yükleriniz, ağır yükler, iş makineleri, endüstriyel makinelerin naklini yapmaktayız.

KOMPLE ARAÇ ORGANİZASYONU

Kara Çekirge Nakliyat hizmet vermiş olduğu Bursa, İstanbul, İzmir şehirlerinde ve Yalova, Gemlik, Gürsu, Kestel, İnegöl, Orhangazi güzergahlarında adresten alım ve adrese teslim ile komple araç organizasyon hizmeti vermektedir.

 

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı