masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

CANBEY

CANBEY

CANBEY

0 224 215 16 42

www.canbey.com.tr

 

Sektördeki maceramız 1950 yıllarında Halim BEYTEKİN tarafından başlatılmıştır.

1989 Yılın da ekonomik faliyetine Mehmet BEYTEKİN ve Ali BEYTEKİN ortaklığı ile Canbey Nak. ve Güm. Ltd.Şti. olarak devam etmekteyiz.

Dünyanın gelişen teknoloji ve farklılaşan müşteri ihtiyaçları karşısında hizmet yelpazesini genişleterek kontrollü büyümeyi sürdüren bir firmayız.

%100 Türk sermaye ile başladığı yolculuğuna yıllar içerisinde gerçekleştirdiği yatırımlarla devam etmekle birlikte, sahip olduğu hacmi, potansiyeli, tecrübesi ve dinamizmi ile sektörün önemli kuruluşlarından biri haline gelmekteyiz.

Özellikle Otomotiv, Tekstil, Yedek Parça ve Gıda sektörlerinde tutarlı ve kararlı hizmet anlayışı ile her türlü Nakliye, Depolama ve Lojistik hizmetlerimizle çeşitli ihtiyaçları karşılamaktayız.

Güçlü Özmal filomuz, sözleşmeli iş ortaklarımızla Komple ve Parsiyel yük taşıması yapmaktayız. Araçlarımızın tamamı 24 saat araç takip sistemi ile takip edilmekte olup mevcut mevzuatlara ve yetki belgelerine sahibiz.

Bursa merkezli 10.000 metrekare üzerine kurulu kapalı depo ve aktarma merkezimiz bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ki tesisimiz ile hizmet vermekteyiz.

Misyon

Ülkemizde ve dünyada tercih edilen çevreye duyarlı üretken yaratıcı ve yenilikçi uluslar arası arenada örnek bir marka olmak

Vizyon

Yurtiçi ve Uluslararası ulaştığımız başarılı konumumuzu sürekli geliştirmek ve Nakliyat sektöründe Türkiye’ nin en başarılı şirketlerinden olmak, ileri teknoloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı