masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

BOLU ABANT AMBARI

BOLU ABANT AMBARI

BOLU ABANT AMBARI

https://www.abantambari.com/

+90 (0374) 222 99 00

Abant Nakliyat Ambarı adı ile 1956 yılında ticaret hayatına başlayan firmamız 2019 da Sfs Abant lojistik AŞ ismi altında sektörde hizmet vermeye devam ediyor. Sfs Abant Lojistik AŞ halen İstanbul Ankara Ve çevresinden Bolu Düzce başta olmak üzere Türkiye'nin heryerine sigortalı şekilde ticari eşya taşıma faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Sfs Abant Lojistik AŞ olarak bölgemizde faaliyet gösteren fabrika, resmi kurum ve kuruluşlara ait firmaların tüm esnaf, tüccar ve benzeri, küçük işletmelerin tüm ticari mal ve ihtiyaçları uzun yıllardır firmamız tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Günümüz nakliyat koşullarında kurumsal nakliyenin önemi daha da artmakta olup, sizlere bu güveni vermekten mutluluk duyarız..

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı