masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

BEY DAĞITIM

BEY DAĞITIM

BEY DAĞITIM

0 212 438 03 00

www.beydagitim.com

Firmamız yurtiçi; yurtdışı lojistik hizmetleri, gümrük müşavirlik ve danışmanlığında Türkiye' nin her ölçekteki sanayici, ithalatçı ve ihracatçılarına hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden beri müşterilerimize iş ortağı olarak yaklaşmamız, aldığımız işi doğru ve zamanında yerine getirmemiz, sunduğumuz hizmetin kalitesini ve kalıcılığını sağlamaktadır.

HEDEFLERİMİZ
Şirket yönetimi, gelişmeye verdiği önem dolayısıyla hedefini taşımacılıkla sınırlandırmayarak devamında gümrük müşavirliği, yurtdışı kara yolu, hava, deniz ve vagon taşıma hizmetleri ile depo ve depo yönetimini hayata geçirmiştir. Gelişmemize paralel olarak ön çalışmalarına başlanmış olan yurtiçi tüm illerde şubeleşme ve yurtdışı hizmet verdiğimiz ülkelerde yapılanma ayrıca Türkiye’ de antrepo kurma hedef çizelgemizde yer almaktadır.

NEDEN BEY DAĞITIM
• Hizmet çeşitliliği ve sürekli yenilikçi çözümler üretir.
- Yurtiçi taşımacılık
- Yurtdışı taşımacılık
- Depolama ve dağıtım
- Sigortalı kusursuz hizmet, hızlı hasar ödemesi

• Dış ticarette danışmanlık ve müşavirlik hizmeti.
- Gümrük müşavirliği
- Teşvik projeleri
- Antrepo hizmetleri

• Kapıdan kapıya hizmetlerin bütünlüğü.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı