masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

ATEŞ NAKLİYAT

ATEŞ NAKLİYAT

ATEŞ NAKLİYAT

http://www.atesnakliyat.com.tr/

+905367414410

Ateş Nakliyat Kargo’nun temelleri 1970 yılında İstanbul Beyazıt’ta Rahmetli Bayram Ateş Tarafından atılmıştır. 1999 tarihine kadar sadece ambarcılık faaliyetinde bulunan Ateş Nakliyat Ambarı, ambarcılık faaliyeti yanında, 2018 yılında, tüm Türkiye dağıtımı ve şirketin tüm nakliyesini üstlenmek üzere Ateş Kargo Lojistik hayata geçirmiştir. Ateş Kargo Lojistik Kargo yeni bir sektörün ilklerinden olmuştur. Şimdiki faliyetleri ise her türlü kargo, dağıtım, tedarikçilik ve diğer lojistik çözümler hizmetleri vermeye başlayan Ateş Kargo Lojistik gelişimini sürdürerek bu günlere gelmiştir.

Günümüzde geniş müşteri portföyüne sahip firmamız, filo yatırımlarına ve lojistik hizmet geliştirme faaliyetlerine devam etmektedir.

2003 yılında çıkan 4925 sayılı karayolu taşıma kanunu ile alınması gereken tüm yetki belgelerini alan ve yükümlülüklerini yerine getiren firmamız, sektördeki saygın kuruluşlardan biri olmuştur.

Şirketimiz kurulduğu günden beri Türkiye Nakliyeciler Derneği (İstanbul Kamyonetçiler ve İşletmeleri Esnaf Odası) üyesidir.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı