masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

ALTINOLUK TAŞIMACILIK

ALTINOLUK TAŞIMACILIK

ALTINOLUK TAŞIMACILIK

http://www.altinoluknakliyat.com/

 0212 671 64 40  0216 394 44 55

Altınoluk Nakliyat Taşımacılık ve Tic.Ltd.Şti. olarak firmamız, geçmişten günümüze gelen bilgi birikimi ve tecrübesiyle bireysel ve kurumsal birçok firmanın İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Anadolu yakası çıkışlı her türlü ticari emtialarının taşımacılığı ve lojistiği konusunda Konya, Karaman, Kayseri, Aksaray, Nevşehir, Niğde, Afyon, Kütahya, Eskişehir, Adapazarı ve Antalya il ve ilçelerine günlük sevkiyatlar ile hizmet vermektedir.

Şirketimiz, yurtiçi taşımacılık, yurtiçi dağıtım, depolama, lojistik ve organizasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ürünleriniz nakliye sigortası kapsamında isteğe bağlı olarak şehiriçi servis araçlarımız ile adresinizden teslim alınarak adres teslimi varış noktalarına seri bir şekilde ulaştırılmaktadır. Nakliye ve taşıma sigortası, sevk edilen ürünlerinizin alımından itibaren başlar, ürün varış noktasında teslim edilene kadar devam eden süreci kapsamaktadır.

Sektöründe iddialı olan kuruluşumuz, yurtiçi ve şehir içi taşımacılık, dağıtım ve teslimat konularında deneyimli ve profesyonel ekibi ile alanında uzmanlaşmıştır. Sektöründe söz sahibi olan kuruluşumuz yine kendi sektörlerinde lider olan birçok firmanın ürünlerinin yurtiçi ve şehir içi taşımacılığını, dağıtımını ve teslimatını hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız, hammadde, hırdavat, medikal, itriyat, kırtasiye, elektrik, elektronik, yedek parça, makine, züccaciye, tekstil, gıda maddesi ve benzeri ürünlerin taşımacılığı ve dağıtımı konularında uzmanlaşmış olup, İstanbul şehir içi dağıtım ve teslimat hizmeti de vermektedir.

Konusunda uzman, deneyimli ve tecrübeli personeli ile günümüz teknolojisinin tüm olanaklarını kullanarak müşterilerinin ihtiyaçlarına kesintisiz ve hızlı cevap verebilen firmamız sizlere de hizmet vermekten gurur duyacaktır.

İnsana ve doğaya değer veren, saygı gösteren firmamızın temel ve öncelikli ilkesi müşteri memnuniyetidir.
                               


Araç Parkı;

Sürekli olarak araç ve ekipman yatırımı içerisinde olan şirketimiz halen İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Anadolu yakasında dağıtım ve toplama hizmeti veren 11 adet öz mal ve 7 adet sözleşmeli olmak üzere toplamda 18 adet, şube ve acentalarında ise 42 adet öz mal  ve 16 adet sözleşmeli olmak üzere toplamda 58 adet, ayrıca buna ilave olarak şehirler arası çalışan 42 adet sözleşmeli tır ve kamyon, genel toplamda ise 118 adet araç filosu ile hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

“Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işi doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışını teknolojiyi de özümseyecek şekilde geliştirerek müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iştirakçilerimizin sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye’de alanında referans gösterilen bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

“Profesyonel, eğitimli, motive personelimizle, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, böylece nakliye ve lojistik sektöründe karlı büyümemizi ve liderliğimizi sürdürerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.”

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı