masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

ALTERNATİF TAŞIMACILIK

ALTERNATİF TAŞIMACILIK

ALTERNATİF TAŞIMACILIK

http://www.alternatiflojistik.com/

0 216 417 90 00

Alternatif Lojistik, lojistik sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikime sahip bir firma olarak, 2012 yılı içinde müşteri kitlelerine Alternatif çözümler üretmek üzere Alternatif Lojistik markası altında sektörde aktif bir oyuncu olmak üzere ticari hayatına başlamıştır.

Özellikle Yurtiçi Entegre Lojistik Hizmetleri alanında; Tedarik Zinciri Çözümleri, Serbest Depolama Hizmetleri, Komple Taşıma, Parsiyel Dağıtım, Mikro Dağıtım operasyonlarında farklı çözümler ve projeler gerçekleştirerek kurumlarına kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile çözüm ortağı olmuştur.

2014 yılı içerisinde Kamu alanındaki lojistik projeleri stratejik hedef olarak belirleyen Alternatif Lojistik, Afet Lojistiği alanında büyük bir hamle yaparak TC Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığına bağlı 25 Bölgesel Afet Lojistik Deposunun İşletimini gerçekleştirmeye başlamıştır.

2015 yılı içinde ise TC Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca yapılan AFAD Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm Karayolu Taşıma Hizmetleri ihalesini kazanarak Türkiye’den karayolu ile yapılacak tüm yardım malzemelerinin taşıma organizasyonunu gerçekleştirmeye başlamıştır.

2016 yılı içinde Best Grup Firmasının Çözüm ortağı olmuş ve Savunma Sanayi Müsteşerlığının İhalesi kapsamında Zırhlı iş makinası, Güvenlik Kabini, siperlik ve zırhlı araç taşıması ve montaj gibi organizasyon gerçekleştirmiştir.

2016 yılı içinde ayrıca DHL firmasının Yurt İçi kara nakliyesi konusunda iş birliğine gitmiş belli bölgede çözüm ortağı olmuştur.

Kamu ve Özel sektör projeleri ile birlikte Alternatif Lojistik 2012 yılında başladığı lojistik serüveni 2015 yılı içinde 350 yi aşan çalışan, 35 araçlık tır filosu, ekipman yatırımları, Türkiyenin 25 farklı ilinde bulunan organizasyon yapısı ile hızla büyümektedir.

İki yıllık kısa bir süreçte gerçekleşen bu başarının temelinde sadece ticari kaygılar ile hareket etmeyen müşterilerinin isteklerini anlamaya çalışan Güven, Açıklık ve Kalite ilkelerinden vazgeçmeyen uzun soluklu işbirlikteliklerine inanan yönetim yaklaşımımız yer almaktadır.

Afet Lojistiği alanında verdiğimiz hizmetin ülkemiz için öneminin bilincindeyiz.

Alternatif Lojistik olarak ticari boyutun ötesinde milli bir iş yapıyor olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Seyitnizam Mahallesi Şehit Er Erkan Alyanak Sokak No: 56 Fazlıoğlu İş Hanı Kat:3, 34006 Zeytinburnu/İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı