masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

ALD ADA LOJİSTİK

ALD ADA LOJİSTİK

ALD ADA LOJİSTİK

https://www.adalojistik.net/

 0216 314 9583 \ 0216 314 9584

Güçlerimizi Birleştirdik & Birlikten Kuvvet Doğdu

2002 yılında EMC Nakliyat olarak yola çıkan şirketimiz yine sektöründe 15 yılını  devirmiş olan Genç Konak Nakliyat İstanbul ile birleşerek yoluna ALD Ada Lojistik Dağıtım Depolama LTD. ŞTİ. olarak devam etmektedir.

İki köklü firmanın birleşmesi ile dağıtım ağını ve hizmet kalitesini yükselten, şuan için İstanbul Anadolu Yakasından İzmir – Manisa – Bursa – Kayseri – Balıkesir şehirlerine ve bu illerimizin tüm ilçelerine; İstanbul Anadolu Yakası sevkiyatlarımız aralıksız devam etmektedir.

Gebze Balçık’ ta ki yerleşkemizden müşterilerimize lojistik çözümler ile birlikte depolama, ambar nakliyesi ve tüm yurtiçi dağıtım organizasyonu hizmetleri sunarak müşterilerimizin tüm lojistik ve nakliye ihtiyaçlarına cevap veren kurumsal bir şirket olmuştur.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı