masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Akdeniz Nakliyat

Akdeniz Nakliyat

Akdeniz Nakliyat

www.akdenizkargo.com.tr

0(242) 257 0 257

 

Akdeniz Kargo

Akdeniz Nakliyat Anonim Şirketi 1965 yılında kurulmuş, sektöründe Antalya’da sektörünün ilklerinden olup günümüzde 500m2 kapalı, 500m2 açık toplamda 1000m2 ticari öz mal varlığı ve bünyesinde bulunan büyük dağıtım filosu ile her geçen gün genişleyen hizmet ağı sayesinde kısa sürede sektörde hak ettiği yere ulaşmıştır.

Daha fazla noktada
daha fazla Hizmet!
daha fazla Başarı!
daha fazla Nakliye!

1965’den beri ilk hedefimiz olan müşteri memnuniyetini daha da geliştirerek günümüz koşullarına ayak uydurarak geliştirmek, sadece Antalya bölgesinde başladığımız günlük kargo sevkiyatımızı her geçen gün Türkiye geneline yayarak daha fazla noktada siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Depolama Lojistik

Kapalı depo alanımızda firmanıza ait ürünlerinizin depolamasını yapıp; sizin istediğiniz tarihte, sizin istediğiniz yere Akdeniz Nakliyat güvencesi ile sevkiyatını gerçekleştiriyoruz.

Dağıtım Hizmetleri

Ürünlerinizin teslim noktalarına ulaştırılmasında Akdeniz Nakliyat size güvenebileceğiniz bir ortaklık öneriyor.

Komple ve Parsiyel Taşıma

Akdeniz Nakliyat müşterilerinin her türlü yasal emtialarını, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla…

Şehirlerarası Ambar Taşımacılığı

Antalya’da bulunan firmaların ürünlerini adresten teslim alıp, Antalya ilçesinde bulunan müşterilerinize Akdeniz Kargo güvencesi ile en hızlı ve en güvenli şekilde teslim ediyoruz.

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı