masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

Web Tasarım & Yazılım

Web Tasarım & Yazılım

27 Ekim 2019, 16:38
Web Tasarım & Yazılım

Dijital dünyada sizi diğerlerinden ayıracak tasarımlar yapıyoruz Görselliğin ön planda olduğu dijital dünyada dikkat çekici ve estetik görsel tasarımlarla farklı olduğunuzu sağlıyoruz!

Web sitesi, sosyal medya, e-posta pazarlama çalışmalarımız, internek reklamlarınız kısacası var olduğunuz tüm online mecralar için, mecranın dinamiklerine ve görsel ölçülerine uygun tasarımlar yapıyoruz.

Marka mesajınızı iletmenizin en kalıcı ve etki yolu, müşterilerinizin sizi dişital dünyada aradıklarında bulabilecekleri kolay kullanımlı ve mükemmel tasarlanmış bir web sitesi oluşturmaktan geçer.

Web tasarım çalışmalarında global ve trend çizgileri kullanarak görsel tasarımlar oluşturuyoruz.

Hem hızlı açılan hem de SEO uyumlu web tasarım çalışmalarını gerçekleştirirken yazılım konusunda da güncel framework'leri ve kod yapılarını kullanıyoruz Modern web arayüzü tasarımlarımız aynı zamanda SEO uyumludur ve dönüşüm oranı Yüksektir!

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı