masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp

TND ile U-ETDS Sözleşmesi İMZALADIK

TND ile U-ETDS Sözleşmesi İMZALADIK

TND ile U-ETDS Sözleşmesi İMZALADIK

Ulaştırma bakanlığının esnaflarımıza üyelerimize telefon ile bilgilendirerek U-ETDS aracılığıyla yük bildirimlerinizi yapınız talepleri üzerine U-ETDS tekrar masaya yatırılarak bununla ilgili hazır olan sistemimizi bir an önce faaliyete sokmamız gerektiğini beyan ettik.

Türkiye Nakliyeciler Derneği ile U-ETDS sistemini altyapıyı donanım altyapıyı gerçekleştirerek protokol imzalandık. Geçen yıl bazı müşterilerimizin bilgilerini gönderdiğimizi ve bununla ilgili bizim tarafımızda herhangi bir eksikliğin olmadığını ürünün verimli bir şekilde çalışmaktadır.

U-ETDS sistemimiz bütün nakliye firmalarına açık olup dileyen her firma baş vuruda bulunup hizmetimizden yararlanabilecektir. 

 

 

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta olan bir bilişim firmasıdır.

  • 444 3 121

  • destek@argemteknoloji.com

  • Başak Mah. Sahabe Sk. No: 51 Başakşehir / İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı